Шеремета попереджали про підготовку замаху на нього – у справі з’явився новий свідок (Відео)

Фото – Укрінформ

Павло Шеремет знав, що білоруські спецслужби готують його ліквідацію.

Як повідомляє ТСН. Тиждень, про це Павла Шеремета попередив ще один білоруський політичний біженець і колишній працівник силового відомтсва Білорусі Олег Алкаєв.

“Я особисто написав йому. Написав, що тобі загрожує небезпека”, – сказав про попередження Шеремету Олег Алкаєв.

Ім’я Олега Алкаєва, як і Павла Шеремета, згадується в так званих “плівках КГБ Білорусі”, оприлюднених колишнім офіцером білоруських спецслужб Ігорем Макаром. На цих записах, як стверджує опозиціонер, глава КГБ Білорусі навесні 2012 року дає завдання ліквідувати трьох опозиціонерів, в тому числі Шеремета і Алкаєва.

Читайте також: Шеремета планувало підірвати КДБ Білорусі (Аудіо)

Як розповів ТСН. Тиждень Алкаєв, дати зникнення білоруських опозиціонерів збігаються з датами, коли командир закону швидккого реагування спецслужб Білорусі Дмитро Павличенко брав спеціальний пістолет із глушником. Не виключено, що саме Павличенко з цього пістолета на замовлення Лукашенка ліквідував низку білоруських опозиціонерів, які досі числяться як зниклі безвісти.

Після оприлюднення цих фактів, каже Алкаєв, білоруські спецслужби почали полювання і на нього. Про небезпеку Алкаєв попередив і Шеремета.

Читайте також: У Києві в справі Шеремета дав свідчення білоруський офіцер, який оприлюднив “плівки КГБ Білорусі” (Відео)

Більше подробиць - у сюжеті ТСН. Тиждень