Щоб вільно пересуватися, використовували документи загиблих бійців — СБУ затримала небезпечних злочинців (Відео, фото)

П’ять років небезпечні злочинці переховувалися від правосуддя на базі у Донецькій області. Цей об’єкт має особливу систему захисту та цілодобове відеоспостереження.

СБУ повідомила, що затримала членів злочинного угруповання, яке здійснило низку тяжких злочинів, провівши спецоперацію. Це — три особи, котрі в 2016 році здійснили серію нападів на філіали банківських установ та інкасаторські автомобілі в Запоріжжі.

Весь цей час вони переховувалися від слідства та здійснювали тяжкі злочини майнового характеру. Зокрема заволодіння транспортними засобами та іншим майном. Наразі ці порушення розслідує Нацполіція.

Щоб зловмисники могли пересуватися поза межами бази, вони використовували документи загиблих бійців та військовослужбовців, які звільнилися зі служби.

Злочинці постійно мало при собі бойову вогнепальну зброю, ручні гранати і в будь-який момент були готові вчинити збройний опір правоохоронцям.

Загалом злочинне угруповання складалося із семи осіб. Двоє з них загинули від отриманих поранень ще у 2016 році, коли чинили збройний опір правоохоронцям, а ще двоє були затримані раніше і перебувають під запобіжним заходом.

В ході силової спецоперації СБУ зловмисників затримали. Наразі щодо них обирається міра запобіжного заходу та проводяться дії, щоб притягнути до відповідальності усіх осіб, причетних до їх протиправної діяльності.