Щоб не підставляти «Слугу народу» під удар: президент попросив Дубінського вийти з фракції

Фото з Вікіпедії.

Президент Володимир Зеленський під час засідання фракції 25 січня попрохав нардепа Олександра Дубінського вийти з фракції «Слуга народу», але той відмовився.

Про це повідомляє Громадське, посилаючись на «Українську правду».

Як зазначає видання, Зеленський сказав Дубінському, що той має піти з політсили, щоб не підставляти «Слугу народу» під удар і зазначив, що нібито попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той «не ліз у тему плівок і не зв’язувався із Деркачем, бо той агент ФСБ».

Також президент нагадав, що Дубінський «розколював фракцію весь час», і що його так звана «журналістська діяльність» під час депутатства знижувала рейтинг і імідж фракції.

Як пише видання «Лівий берег», Зеленський про вихід Дубінського «просив двічі». Але той відмовився виконувати вимогу і наголошував, що не винний.

Раніше проти нардепа Дубінського порушили два кримінальні провадження — ухилення від сплати податків та легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Як повідомляє Прямий, перед зустріччю з президентом у всіх, хто був на засіданні фракції, відібрали телефони. Після того, як президент покинув засідання, телефони повернули.