Що являє собою механічний годинник, і хто був його творцем

Безумовно, перші механізми сильно відрізнялися від справжніх моделей, проте в науці служили вагомим проривом. Механічний годинник дозволяє вимірювати час за допомогою механічного коливання маятника або декількох баланс-спіралей. Але розглядають їх сьогодні не тільки як технічну конструкцію, але і як предмет для захоплення.

Якщо цікавить викуп швейцарських годинників – в VIPGOLD, ви зможете здати аксесуар вигідно! Відвідавши сайт, зможете переконатися після онлайн-оцінки виробу в чесності годинникового ломбарду.

На даний момент швейцарські механічні годинники вважаються найпопулярнішими. При цьому далеко не всі знають, що цей народ не був годинниковим першовідкривачем. Народи інших європейських регіонів та національностей змогли придумати основу для такого механізму.

Цікавить вигідна скупка годинників (Київ)? Тоді вам - в VIPGOLD! У ломбарді ваш годинник оцінять об’єктивно, і ви зможете продати його, не прогадавши в ціні, причому відразу отримавши свої гроші.

Чому тільки через кілька тисячоліть механічні годинники стали використовувати в будинках?

Ось основні причини:

через занадто дорогі механізми навіть багаті люди не могли дозволити зробити таку покупку;

у людей виник страх приносити в будинок цей прилад, оскільки навколо нього ходило досить багато забобонів (ніхто не розумів, як можна знати час, а до всього невідомого людство ставиться з досить великим побоюванням);

конструкції механічного годинника були величезними і важкими; їх стали зменшувати тільки всередині 15 століття, після винаходу компактного пружинного двигуна.

Творці годинникової механіки

У наш час люди носять пристрій, який розвивався і удосконалювався протягом кількох століть. Такі особистості, як Роберт Гук, Християн Гюйгенс та інші посприяли вдосконаленню даного приладу.

Приблизно в 1510 році були створені перші пробники механічних годинників, які легко можна було носити з собою. Заводна пружина була основою для роботи. Творцем даного приладу став механік з Німеччини Петер Хенлейн. Циферблат складався з однієї стрілки, а форма корпусу нагадувала яйце.

Перші сучасні годинникові механізми були створені Гюйгенсом. У 1675 році вчений з Голландії вирішив використовувати маятник, який був доопрацьований як регулятор. Завдяки цьому він зменшив похибки в показаннях до вельми незначного числа +/- 10 секунд кожні 24 години.

У швейцарців, у свою чергу, вийшло довести цю справу до більш презентабельного вигляду і майстерності.

Так хто ж все-таки створив механічний годинник? У принципі, Гюйгенсу дісталося звання першовідкривача кишенькової моделі по праву.