Щеплення від Covid-19 у прямому ефірі: процедуру пройшли 10 українських зірок (Відео)

Фото – скріншот з відео

10 українських зірок -5 медиків і 5 громадських діячів – вакцинували 4 березня в прямому ефірі українського телеканалу.

У програмі “Право на владу” на телеканалі “1+1” з метою популяризації щеплень від коронавірусу впублічно вакцинували десятьох відомих українців. Серед них лікарі Сергій Дубров і Катерина Булавінова, а також співачка Руслана, телеведучий Олександр Педан і сама ведуча ток-шоу Наталія Мосейчук.

Перед щепленням, яке в прямому ефірі організували МОЗ України, ЮНІСЕФ і “1+1”, всі 10 відомих українців підписали згоду на вакцинацію. За її ходом спостерігав спеціально запрошений медик, який мав слідкувати за самопочуттям вакцинованих. Жодних побічних реакцій у щеплених в студії не виникло.

"Я знала, що я маю це зробити, зробити публічно. Я дякую за можливість пропагувати щеплення від коронавірусу в прямому ефірі", - сказала під час вакцинації Руслана Лижичко.

Читайте також: Запис на вакцинацію від Covid-19: МОЗ України дало вичерпні інструкції (Графіка, Відео)

Організатори заявляють, що вакцинації від Covid-19 у прямому ефірі ток-шоу не було ще в жодній країні світу. Україна - перша.

"Це має увійти в телевійзійну історію як прецедент, коли в знімальнмоу телевізійному павільйоні роблять вакцинацію в прямому ефірі", - заявила ведуча шоу Наталія Мосейчук.

Під час вакцинації її учасники домовились, що другу дозу вакцини від Covid-19 будуть отримувати через 28 днів у цій же телевізійній студії.

Більше подробиць, як у прямому ефірі вакцинувались десять відомих українців, - у відео ТСН.