Ще один виклик Росії: ФСБ затримала українського дипломата у Санкт-Петербурзі

 

Фото з вільних джерел.

У п’ятницю, 16 квітня, в російському Санкт-Петербурзі Федеральна служба безпеки затримала консула Генерального консульства України Олександра Сосонюка. Вын — співробітник Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі.

Про подію повідомили на сайті ФСБ. Як інформували російське населення, нашого дипломата затримали «с поличным». Коли той, мовляв, спробував отримати закриту інформацію із баз даних правоохоронних органів і ФСБ.  Дипломата зловили нібито під час зустрічі з громадянином Росії.

"Федеральною службою безпеки 16 квітня в Санкт-Петербурзі під час зустрічі з російським громадянином при отриманні інформації закритого характеру, що міститься в базах даних правоохоронних органів і ФСБ Росії, затриманий на місці злочину український дипломат – консул Генерального консульства України в Санкт-Петербурзі Олександр Сосонюк", – повідомили в ФСБ.

У ФСБ заявили, що "така діяльність несумісна зі статусом дипломатичного працівника і має явний ворожий характер щодо Російської Федерації". У спецслужбі додали, що до українського дипломата буде застосовано заходи відповідно до норм міжнародного права.