Шанси збірної України таки вийти в 1/8 Євро-2020 зростають (Відео, Графіка)

Фото – Олександр Приходько. UA-Футбол

Третє місце в групі після третього туру групового етапу Чемпіонату Європи дають шанс збірній України вийти в плей-офф. Шанси України зіграти в 1/8 Євро-2020 тепер залежать від результатів матчів у трьох групах за участі Хорватії, Іспанії і Португалії. Ці команди-претенденти на треті місця в групах свої матчі зіграють у найближчі два дні.

Як повідомляє сайт Канали Футбол 1,2,3, матчі регламент турніру УЄФА передбачає, що до плей-офф виходять чотири з шести кращих команд, які зайняли треті місця в своїх групах.

Після вчорашніх поразок збірних Фінляндії та Росії шанси збірної України на вихід з групи зросли. Наразі українська збірна третя серед команд-претендентів на вихід у плей-офф з третього місця. Однак такою є ситуація серед шести збірних, три з яких свої матчі третього туру ще не зіграли. Одне відомо точно: після вчорашнього програшу Бельгії збірна Фінляндії виявилась в гіршому становищі, ніж Україна після програшу Австрії. Таким чином шанси команди Шевченка на плей-офф зросли. Збірній Україні у рейтингу третіх місць тепер треба не опуститись нижче четвертого.

Щоправда, не факт, що в 1/8 Євро-2020 збірну України не чекатиме матч з переможцем "групи смерті", як охрестили журналісти групу F.

"Четверо з шести щасливчиків отримають путівку в плей-оф, де за сприятливих обставинах нас можуть чекати переможці групи E (Словаччина, Швеція, Іспанія, Польща) або F (Португалія, Франція, Німеччина, Угорщина)", - пише сайт Канали Футбол 1,2,3.

З яким результатом мають зіграти команди в групах D, Е і F, щоб збірна України вийшла в 1/8 Євро-2020 з третього місця - докладно у відео Канали Футбол 1,2,3 із 37-ї хвилини.

Графіка - блог Ноу Баланса