“Шахтар” у Києві не зумів обіграти “Інтер”: після травми форварда матч врятував Пятов (Відео)

Травмований форвард “Шахтаря” покидає поле в матчі з “Інтером”. Фото – ФК “Шахтар”

Матч групового етапу Ліги Чемпіонів 28 вересня на київському НСК “Олімпійський” між донецьким “Шахтарем” та міланським “Інтером” завершився нульовою нічиєю, хоч рахунок міг бути іншим.

Обидві команди атакували від початку. Вже на 10-ій хвилині матчу донецький клуб втрачає свого основного нападника: форвард Траоре зазнає травми і його з поля вивозять спецтранспортом.

Попри таку втрату в нападі “Шахтар” продовжує бути лідером на полі і випереджає італійський клуб у контролі м’яча. Однак втілити цю перевагу у гол “гірникам” не вдається.

У другому таймі ситуація практично не змінилась, але тут забити вже могли італійці. Голкіпер “Шахтаря” Андрій Пятов двічі за хвилину рятує ворота “гірників” від влучних ударів “Інтера”.

У результаті матч так і завершився з рахунком 0:0. "Шахтар" та "Інтер" здобувають по одному м'ячу і опиняються з цими очками внизу турнірної таблиці групи D, яку після перемоги над "Реалом" сенсаційно очолює молдовський "Шериф".

Далі у груповому етапі Ліги чемпіонів у донецького "Шахтаря" матч 19 жовтня з мадридським "Реалом". Гра буде в Києві.