“Шахтарі в Донецьку – раби! Не справжнє життя, а маячню показують по місцевому “телеку”, – гірник про ситуацію на окупованому Донбасі

1Десятки підприємств, розташованих на непідконтрольній Україні території Донбасу, терористична «ДНР»  примусово передала під так зване «зовнішнє управління». Про нинішню реальну економічну ситуацію там повідомило «BBC». Обсяги виробництва металургійних підприємств, «націоналізованих» російськими найманцями, тепер становлять приблизно 11 відсотків від відповідного показника 2014-го, коли на ці землі ще не ступив «русскій мір».

Як живе місцевий люд? Проблеми зі своєчасною виплатою грошей – найпопулярніша тема в групі «Шахта «Комсомолец Донбасса» в одній із соціальних мереж. «Шахтарі в «ДНР» –  раби! Працюємо за копійки. Пропаганда квітне повним ходом, нібито у нас усе добре. Коли ж ви зрозумієте, роботяги, що в невизнаній «країні» ми ніхто і нічого продати не можемо… А те, що розповідають по «телеку», – це все маячня», – написав учасник групи Роман Нестеренко. Користувач  Семен Горбунков обурений: «Коли брали під «зовнішнє управління», обіцяли зарплату на рівні України. Де вона? Чи мені треба радіти подачці у вигляді продуктового пакета?»

Люди нарікають на безробіття, масове зубожіння, відсутність багатьох товарів першої необхідності, медикаментів, дороговизну.

Читайте також:   Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

 За даними «міністерства промисловості і торгівлі» фейкової  «ДНР», торік  металургійні підприємства «республіки» виробили 1,53 млн тонн чавуну, 1,1 млн тонн сталі, 0,87 млн тонн готового прокату, 1,2 млн тонн коксу, що в десять разів менше, ніж 2014-го.