Шахрайка у Тернополі “продавала” кімнати в гуртожитку

indexБлизько мільйона гривень видурила у людей тернополянка, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області сьогодні, 5 січня.

Шахрайку викрили нещодавно працівники Тернопільського міського відділу міліції. 37-річна жінка привласнювала кошти знайомих, обіцяючи посприяти їм у купівлі кімнати в гуртожитку.

Читайте також. Шахрай у Києві зняв гроші з електронного гаманця жительки Тернопілля

На вихованні у підозрюваної – троє неповнолітніх дітей. Чоловік – на заробітках за кордоном, а пані вирішила підзаробити вдома.

Першою від шахрайських дій потерпіла родичка зловмисниці, яка захотіла придбати помешкання в гуртожитку. Їй зголосилася допомогти тернополянка і запросила близько 40 тисяч гривень. Гроші одразу взяла, а родичці наказала збирати необхідні документи. Про сприяння у придбані житла жінка розповіла знайомим і до шахрайки почали звертатися інші охочі купити кімнату в гуртожитку.

Читайте також. Майже півтора мільйона гривень жителі Тернопілля подарували… шахраям

Зловмисниця брала у людей різні суми у гривнях і в іноземній валюті. У такий спосіб зібрала майже мільйон гривень. Шахрайка витрачала кошти на власні потреби, а житла ніхто із потерпілих так і не отримав. Люди почали звертатися по допомогу до правоохоронців.

Міліціонери оперативно викрили шахрайку. Слідчі міськвідділу відкрили кримінальне провадження, передбачене ст. 190 ч. 2 Кримінального кодексу України – «шахрайство». Триває слідство.

Софія Левицька