Сезон – на Тернопіллі пожежники не мають жодної спокійної години (Фото)

траваУ Тернопільській області минулої доби зареєстрували 17 пожеж в екосистемах.

Про це повідомили в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій в області сьогодні, 12 березня. Причини виникнення більшості пожеж і розмір матеріальних збитків ще встановлюють.

Читайте також. Пожежники Тернопілля щогодини отримують повідомлення про підпали сухої трави (Фото)

Так, Управління ДСНС України у Тернопільській області отримало повідомлення про пожежу, що виникла 10 березня об 11:00 у селі Медин Підволочиського району – горіла суха трава на відкритій території. Вогонь знищив рослинні залишки на площі 500 кв. м, пошкоджено 250 м телефонного кабелю ВАТ «Укртелеком».

Уже 11 березня об 11:20 поблизу села Сапогів Борщівського району горіла суха трава на відкритій території урочища «Ями», а об 11:35 те саме було поблизу села Осташивці Зборівського району. О 13:20 горіло на відкритій території поблизу села Рідколісся Монастириського району, причому - дуже близько до хвойних лісових насаджень.

Читайте також. Секрет «опадів» із попелу у Тернополі — масові підпали сухої трави на околицях (Фото)

Натомість о 14:30 таке з повідомлення надійшло із села Жизномир Бучацького району, о 14:33 - із села Залісці Збаразького району, о 14:50 - із села Буцнів Тернопільського району. Незабаром, о 15:21, трава горіла у селищі Мельниця-Подільська Борщівського району, а вже о 15:55 - у селі Чверті Бережанського району. Трохи пізніше, о 16:20 пожежників викликали у Бережани. Там на вулиці Кошового горіла суха трава на відкритій території, в безпосередній близькості до хвойного лісу.

Згодом, о 16:36 горіло вже у селі Мартишківці Лановецького району, о 18:00 - у селищі Мельниця-Подільська Борщівського району, о 18:54 - у селі Киданів Бучацького району, о 19:44 - знову у Бережанах, але цього разу - на вулиці Шевченка.

Читайте також. На Тернопіллі — «епідемія» спалювання сухої трави та листя

Вже о 19:54 пожежники мчали у Тернополі на вулицю Гайову, натомість о 22:32 горіла трава у с. Острів Тернопільського району. Вогонь знищів і траву, і будівельне сміття, а також пошкодив металопластикові вікна житлового будинку. Пожежа о 23:22 у селі Дичків Тернопільського району була не настільки серйозною - згоріла лише трава.

Софія Левицька