Тернопільська міськрада “зарубала” кілька земельних питань, але ухвалила додаткові (Оновлене)

255ррІА «7 Днів-Україна» стежила за перебігом пленарного засідання п’ятдесят восьмої сесії Тернопільської міської ради он-лайн.

Нагадаємо, в орієнтовному порядку денному 58-ї сесії Тернопільської міської ради було всього 152 питання. Втім, як традиційно буває, із десяток пунктів міський голова Тернополя Сергій Надал додав до переліку безпосередньо у залі.

Читайте також. Тернопільські депутати мають ухвалити детальний план заходів у місті на 2015 р. (Відео)

Так, як ми і сподівалися, депутати погодили «Детальний план заходів на 2015 р. у рамках плану Стратегічного розвитку Тернополя». Ухвалили і звернення до Кабміну щодо належного фінансування галузі освіти та медицини. До слова, схвальним було голосування за кілька пунктів, з яких доповідала головна міська освітянка Ольга Похиляк.

Звісно, отримали підтримку депутатів не всі земельні питання. Конфлікт, зокрема виник і через те, що залу відразу залишили депутати – екс-регіонали, а потім не ухвалили питання із продовженням оренди ділянки товариству “Тер-Пінгвін”. Про частину цікавих моментів, що виникли на сесії, ми вже читачам розповіли. Про решту – читайте згодом.

Софія Левицька