Сергій Притула звернувся до українців: “Заморочтесь на 15 хвилин, щоб ваш голос не пропав” (Відео)

Фото - Фейсбук Сергія Притули
Фото – Фейсбук Сергія Притули

Громадяни України, які 31 березня будуть не за місцем своєї реєстрації, не мають втрачати права взяти участь у виборах Президента України, тому до 25 березня мають звернутися у відділ ведення Державного реєстру виборців і тимчасово змінити місце свого голосування.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук нагадав телеведучий і шоумен Сергій Притула, закликавши українців не втрачати свого конституційного права обирати.

Читайте також: Бюлетень довжиною 80 см: остаточний список кандидатів у Президенти України (Відео)

Притула на своєму прикладі пояснив, як тимчасово змінити місце голосування, зазначивши, що 31 березня він з колективом “Вар’яти-шоу” буде з концертом у Черкасах, але це не завадить артистам проголосувати.

"Громадяни ми свідомі, своїм виборчим правом не нехтуємо", - написав Притула і пояснив, що всі члени творчого колективу, які будуть 31 березня не на своїй дільниці, вже подбали, щоб їх виборче право і голос не пропали.

Читайте також: Вибори Президента України: як проголосувати переселенцям і мешканцям окупованих територій (Інфографіка)

"Взяли паспорт, лист про відрядження із зазначеною датою, щоб обґрунтувати, чому саме в цей день ми маємо змінити дільницю, завітали у відділ ведення Державного реєстру виборців. Вказали дільницю у Черкасах, на якій нам зручно голосувати. На все-про все - 15 хвилин", - написав Сергій Притула.

Читайте також: У списках виборців Тернополя виявилась велика «діра» (Відео)

Шоумен звернувся до українців, які 31 березня будуть не вдома, а в інших містах України, із закликом взяти з нього приклад і зробити так само.

"Будь ласка, заморочтесь на ті 15 хвилин для того, щоб ваш голос не пропав. Ходити на вибори - це як чистити зуби - must have (має бути обов'язково - ред.)", - підкреслив Притула.

Читайте також: Віталій Портников пояснив, чим загрожує Україні обрання Президентом кандидата з популістськими гаслами (Відео)