Сергій Притула звернувся до українців: “Ми маємо право голосу і вибору” (Фото)

Сергій Притула на фото у Фейсбук демонструє посвідчення, за яким 21 квітня проголосує за тимчасово зміненим місцем голосування
Сергій Притула на фото у Фейсбук демонструє посвідчення, за яким 21 квітня проголосує за тимчасово зміненим місцем голосування

Сергій Притула закликав громадян України 21 квітня прийти на виборчі дільниці і проголосувати за одного з кандидатів у Президенти України, тобто скористатись своїм конституційним правом.

Громадяни України, які тимчасово змінили місце голосування, щоб тільки взяти участь у другому турі виборів Президента України 21 квітня, вчинили правильно, бо незалежно від того, за кого вони голосуватимуть, вони скористались проявом демократії.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав телеведучий і волонтер Сергій Притула.

Він зазначив, що і сам 21 квітня буде голосувати не вдома, а на Закарпатті, куди їде у відрядження, тому заздалегідь і потурбувався про тимчасову зміну місця голосування.

"Знаю, що десятки тисяч наших громадян зробили так само. І це правильно! Бо на відміну від наших північних сусідів ми маємо право голосу і вибору. І ми нарешті живемо в країні, де є хоч і квола, але демократія. І я радий, що дожив до того часу, коли не бачу на виборах впливу адмінресурсу, а бачу чесні вибори", - написав телеведучий.

Читайте також: Сергій Притула українцям: «Ходити на вибори, це як чистити зуби — must have» (Відео)

Сергій Притула закликав українців 21 квітня не проґавити свій шанс обрати майбутнє України і прийти на виборчі дільниці.

"Незалежно від того, за кого ви хочете проголосувати, прошу усіх прийти на виборчі дільниці 21 числа! Як мінімум тому, що, принаймні, поки що у нас є така можливість", - написав Сергій Притула.

Читайте також: «І це правильно», — Сергій Притула про участь українців у виборах 21 квітня (Фото) - Блог