Сергій Притула про ЧС-2018 у Росії: “Спорт – це і є політика”

ф1Росія, яка розв’язала війну з Україною, використовує ЧС-2018 як спосіб своєї пропаганди. І це ігнорувати не можна. Так вважає телевізійний ведучий і волонтер Сергій Притула.

“Спорт – це і є політика”,  – написав Притула на своїй сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що телевізійних трансляцій футбольного чемпіонату з Росії не дивиться, а в соцмережі викреслив з друзів тих, хто поїхав у Росію на матчі. Тих же, хто в Україні дивиться ЧС-2018 по телевізору, не засуджує – справа кожного. Однак, підкреслює Притула, поширений аргумент, що футбол або спорт загалом – це “поза політикою”, абсолютно хибний аргумент.

Читайте також: Сініцин розповів, як Сергій Притула допоміг українським розвідникам на Донбасі (Фото)

“Може вам пригадати, як позаполітично 50 з лишком країн бойкотували Олімпіаду 80-го року у Москві, бо у 79-му Союз ввів війська у Афган? А через 4 роки всі країни соцтабору дружно бойкотували ОІ у Лос-Анджелесі?! То спорт поза політикою?!!” – навів волонтер один із численних прикладів у світовій історії, коли саме спортивні змагання стали прямим виявом і наслідком політики.

Читайте також: Притула пояснив, де взяв мільйони на допомогу українській армії (Фото)

“Спорт і політика – завжди йдуть лікоть-в-лікоть! Спорт – це і є політика! Тому знайдіть якусь іншу аргументацію! Її я, можливо, зможу зрозуміти”, – звернувся до прихильників телетрансляцій матчів ЧС з РФ Сергій Притула.

Читайте також: «Це найгірша нагорода», — Притула розплакався при згадці про орден. Інтерв’ю, яке варто подивитись (Відео)