Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)

Волонтер Сергій Притула. Фото – Facebook “Рандеву з Яніною Соколовою”

Після поразки під Києвом і на багатьох інших напрямках армія РФ у війні проти України буде продовжувати і посилювати тактику “випаленої землі”.

Про це військовий волонтер Сергій Притула заявив в інтерв’ю 5 каналу.

Притула пояснив, що війну проти України Путін почав як політичну акцію під дією своєї ж брехливої пропаганди. Тепер із кожною поразкою армії РФ в Україні російські війська діятимуть все жорсткіше.

“Те, що почалося 24 лютого, – це була радше політична акція (РФ – ред.). Це була тотальна переоцінка своїх сил. Їхня ж пропаганда зіграла проти них… ЗСУ вибили їх (російські війська – ред.) з північного напрямку, зараз вони перекинулися на схід і південь. В принципі, в РФ вже почалася військова кампанія за якимись методичками армійськими, а не політичними. Тому так: я дуже переживаю, що те, що ми бачимо в основному по Маріуполю – тактика тотального руйнування і випаленої землі, – це матиме місце на багатьох ділянках фронту. Тому що по-іншому вони воювати не вміють”, – сказав про дії російських військ Притула.

Він наголосив, що Збройні сили України воюють за зовсім іншим принципом, що принципово відрізняє українську армію від російської.

"Наші не бомблять міста. Наші намагаються берегти живу силу і нашого воїнства, і цивільного населення", - підкреслив Притула.

На його думку, війна РФ проти України триватиме ще досить довго, доки Збройні сили України не звільнять від російських окупантів всю територію України.

"Все буде Україна", - впевнений Притула.

Більше - у повній версії інтерв’ю Сергія Притули 5 каналу.