Серед версій замаху на життя тернопільського ректора – земельне питання (Звернення вченої ради ТНЕУ до президента)

1Серед версій замаху на життя ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого — земельне питання. Про те, що колектив ТНЕУ вважає її однією з основних, говорить зміст звернення, яке вчена рада направила президентові України.

Через непересічну ситуацію із замахом на життя ректора Тернопільського національного економічного університету — ТНЕУ Андрія Ігоровича Крисоватого в понеділок, 9 вересня, в університеті зібралися науковці вишу на позачергове засідання вченої ради.

Вчену раду провів проректор з нaуково-педaгогічної роботи, т. в.о. ректора ТНЕУ Микола Шинкарик.

Члени вченої ради вишу ухвалили звернення до президента України Володимира Зеленського, в якому звертають увагу на те, що нaйбільша цінність, гaрaнтовaна Конституцією Укрaїни, – життя, здоров’я тa безпека людини, зокрема й працівників ТНЕУ та їхніх сімей, і закликали президента взяти під особистий контроль розслідування справи.

Серед версій замаху на вбивство ректора є й невирішене питання користування землею, закріпленою за науково-дослідним виробничим господарством «Наука» ТНЕУ. Як зазначено в зверненні, вчена рада вчергове підтверджує свою добровільну відмову від цієї земельної ділянки й просить президента сприяти її відчуженню.

1

2