Серед тернополян шукають поетів, які не пишуть про біль і зневіру

поезіяПоетів з Тернопілля запрошують до участі у всеукраїнському літературному конкурсі “Незламні українці”.

Українська поезія – не лише про знедолену націю та про сильного ненависного ворога, наголошують організатори. Тому до конкурсу не допускатимуть твори про те, як все погано, про біль і зневіру. Адже нині надважливо всім довести, що в українській поезії є багато чудових текстів про непереможну націю. Тобто шукають такі вірші, з якими хочеться починати ранок, йти на роботу, боротися за рідну землю, народжувати нових українців.

Читайте також. Про мобілізацію та уникання служби — звернення тернопільського священика (Відео)

– Виберуть трьох переможців, яким вручать подарунки, – каже учасник ГО “Твоя Ініціатива” Андрій Солтисяк. – Що саме це буде – наразі таємниця. Кращі вірші згодом вийдуть окремою збіркою.

До речі, оцінюватимуть вірші відомий український поет, телеведучий і спортсмен Дмитро Лазуткін, лідер гурту “Гайдамаки” Олександр Ярмола та журналісти.

Довідково. Подавати на розгляд можна від двох до п’яти віршів. У листі має бути два файли: перший – із поезією, другий – із біографічною довідкою автора (ПІБ, номер телефону, дата народження (вік), місто, видання, де, можливо, публікувалися раніше). Назва файлів повинна містити прізвище автора та місто (наприклад, “Козак. Київ”) Термін подачі – до 15 березня 2015 року на електронну скриньку: [email protected].

Софія Левицька