Серед російських окупантів Донбасу почалась хвиля масового дезертирства: тікають зі зброєю прямо з окопів

ф1Російських окупантів, які утекли з позицій зі зброєю, бойовики розшукують під прикриттям спецоперації, намагаючись приховати факт втечі з передової.

Як повідомляє Міноборони України з посиланням на дані української військової розвідки, нову хвилю масового дезертирства серед російських окупантів спричинило рішення російського командування не проводити найближчим часом ротації на передовій Донбасу серед підрозділів так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“Командування російських окупаційних військ під приводом запобігання розповсюдження коронавірусу планує перенесення термінів чергової ротації особового складу передових підрозділів. У зв’язку з цим у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК збільшилась кількість російських найманців, які самовільно залишають місця несення служби, у тому числі зі зброєю”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка повідомляє, що для відлову таких дезертирів бойовики придумали для прикриття цілу спецоперацію.

“Для пошуку дезертирів задіяно оперативно-пошукові групи із залученням представників силових структур так званих “республік”. Для уникнення розголосу в ЗМІ зазначені заходи проводяться під виглядом планових тренувань з пошуку військовослужбовців за сигналом “Кольцо” та заходів з протидії тероризму”, – повідомляє ГУР Міноборони України.

Читайте також: Стало відомо, як по-різному платить Росія своїм бойовикам, найманцям і кадровим військовим РФ на окупованому Донбасі

Зазначимо, що дезертирство для російських окупантів Донбасу – звичне явище. За самопроголошені “ДНР” і “ЛНР” російські найманці воюють лише за винагороду, тому у випадку невиплати грошей нерідко кидають позиції і тікають з передової прямо зі зброєю.

Читайте також: Бойовики втекли з позицій на окупованому Донбасі і відкрили вогонь по своїх російських командирах