Серед російських найманців, які масово загинули в Сирії 7 лютого, найбільше бойовиків з Донбасу (Відео)

груз 200 ПВК Вагнера СиріяБойовиків, набраних на окупованому Донбасі, Росія використовує в Сирії як “гарматне м’ясо”.

За повідомленнями російських джерел, підрозділ саме з таких бойовиків йшов на штурм нафтового родовища, яке 7 лютого в долині Євфрату мав намір “віджати” у курдів підрозділ ПВК “Вагнера”. Цей штурм і спровокував удар у відповідь сил коаліції на чолі зі США. Як наслідок – загинули сотні російських найманців.

Цей підрозділ, пише російський блогер Михайло Полинков (“Хрусталик”), називався “Весна”, і, як ще два підрозділи ПВК “Вагнера”, мав у цій операції чисельність близько 350 бойовиків.

Читайте також: Приватна армія Путіна: СБУ встановила факти участі ПВК «Вагнера» в анексії Криму та у війні на Донбасі (Відео)

“Весна” – колишні “Карпати”, який складався з жителів Донбасу і росіян, які брали участь в бойових діях на Донбасі… Місцевих в складі колони практично не було. Безпосередньо об’єкти штурмувала “Весна”, – написав Полинков.

Читайте також: «Гарматне м’ясо» для війни у Сирії Росія набирає з бойовиків «ДНР» і «ЛНР» — Стрєлков розповів подробиці

У складі колони, що її розгромили авіанальотом сили Західної коаліції, сирійців практично не було – всі російські найманці, заявляє Хрусталик з посиланням на слова пораненого в цьому бою російського найманця.

Читайте також: «Ми форсували Євфрат», — російський найманець-учасник бою розповів, як у Сирії розгромили групу «Вагнера» (Відео)

У сеператистських групах у мережі підтверджують, що саме бойовиків і російських найманців, які воювали на Донбасі, Росія тепер намагається позбутись якнайшвидше, кидаючи їх в розхід, як “гарматне м’ясо”.

Читайте також: «Не можна виключати», — Кремль уже дає «задню» щодо відсутності росіян у місці авіаудару сил коаліції в Сирії

ф1ф2ф3