Серед переможців всеукраїнського конкурсу – шість підприємств з Тернопілля

оснНа Тернопіллі нагородили переможців конкурсу «100 кращих товарів України».

Урочистості відбулися 22 жовтня у Тернопільській обладміністрації, повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Тернопільські бізнесмени будуть у конкурсі “Кращий вітчизняний товар-2014″, якщо “потягнуть” організаційний внесок

Цьогоріч у регіональному етапі конкурсу якості продукції взяли участь 44 підприємства області. Серед них – 11, які виготовляють продовольчу продукцію, 25  – промислові товари для населення, 4  – товари виробничо-технічного призначення та чотири – надають послуги.

Вісім підприємств краю взяли участь у загальнодержавному етапі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». За підсумками роботи загальнодержавної конкурсної комісії, переможцями визначили: ТОВ «Тервікнопласт», ТОВ «Інтеграл», ТОВ «Стандартпарк», ТОВ ПВФ «Електросвіт», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», ФОП Копачівська І.В. Лауреатами конкурсу стали ТОВ «Бучацький сирзавод» і ПП «Консалтингова компанія «Капітал».

Читайте також. “100 кращих товарів України”: переможці конкурсу на Тернопіллі – вісім підприємств

– Сьогодні тут присутні не тільки представники підприємницького середовища, а насамперед люди, які займають активну життєву позицію, долучаються до суспільних процесів в області й Україні, – звернувся до присутніх голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк. – Ми хочемо, щоб підприємці відчували підтримку з боку держави, і розуміємо, як важливо, щоб у сьогоднішніх умовах ця сфера розвивалася. Ті реформи, які зараз необхідні, можливо реалізувати лише завдяки спільній роботі представників влади і бізнесу.

Олег Сиротюк подякував підприємцям за те, що своєю працею вони доводять, що  українці можуть творити бізнес, навіть у несприятливих умовах. Незважаючи ні на що,  працюють,  збільшують виробничі потужності і досягають успіху» та запросив до активної співпраці.

Читайте також. На Тернопіллі нині активно працюють над створенням брендбука краю

Також очільник Тернопільщини повідомив, що в області сформують консультативно-дорадчий орган  – суспільну раду реформ Тернопільської області. Згідно із задумом, це буде місце зустрічі представників влади, бізнесу, громадських організацій, науковців, які мають на меті відпрацювати стратегію реформ до 2020 року.

Як зазначив голова регіональної конкурсної комісії з проведення Всеукраїнського  конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра, такі конкурси – можливість презентувати продукцію місцевих виробників на Всеукраїнському рівні, обмінятися досвідом з колегами та залучити нових інвесторів.

– На Тернопільщині працюють майже 5 тис. малих підприємств, це – майже 50 тисяч працівників, – констатував Леонід Бицюра. – Фактично від вашої діяльності залежить четверта частина всіх надходжень податків і зборів області. Однак рух і розвиток ваших ініціатив залежить від подолання таких негативних явищ, як корупція, нестабільна державна політика у підприємниці, недосконала митна і податкова політика. Тому ми готові займати активну участь у цих процесах і виходити з чіткими пропозиціями на урядовий і парламентський рівні. Ми хочемо, щоб ваші ініціативи і пропозиції почули та були прийняті відповідні законодавчі зміни. Ми хочемо, щоб наша держава не словах, а на ділі показала орієнтир на підтримку підприємництва, малого та середнього бізнесу.

Також у рамках заходу відбулася презентація продукції підприємств-переможців конкурсу.

Довідково. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» проводять з 2003 р. Від початку у ньому взяли участь 234 підприємства області. Конкурс спрямований на об’єднання зусиль із поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню підприємствами сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів.

Софія Левицька