Серед отруєних у Черкасах уже є й дорослі – нові дані про надзвичайну подію (Відео)

Швидкі забирають отруєних зі школи. Фото - ДСНСУ
так швидкі забирали отруєних зі школи. Фото – ДСНСУ

Кількість постраждалих через отруєння в школі №8 Черкас зростає. Є й військові, які втратили свідомість.

На 14 годину 30 хвилин постраждалих госпіталізовано уже 55: це 53 учні та двоє педагогів. Такі дані оприлюднили в ДСНСУ.

Там кажуть, що досі невідомо, чим саме отруїлись люди.

Проби повітря нічого не дали – всі аналізи показали, що повітря чисте, рівень радіації ткож в нормі.

Тепер чекають на результати проб води – вони мають бути після 16 години.

Читайте також: Свідомість втрачали прямо на шкільній лінійці — у Черкасах масове отруєння дітей

Крім учнів Черкаської ЗОШ №8, які масово почали відчувати запаморочення та втрачати свідомість на ранковій лінійці 8 травня, постраждало також двоє військових із автобату, розташованого поряд. Про це з місця події повідомив сайту vikka.ua журналіст Вадим Комаров.

“Їм стало зле, вони втратили свідомість. Зараз перевіряється військова частина, однак поки що жодних результатів перевірок немає”, – каже журналіст.

Читайте також:Кількість постраждалих через отруєння у Черкасах росте — туди вилетів Прем’єр-міністр України

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», перші симптоми і втрата свідомості трьома дітьми стались сьогодні невдовзі після 9 години  – початку шкільної лінійки з нагоди Дня пам’яті і примирення. Далі кількість постраждалих – всі з однієї школи – продовжувала зростати. Сиптоми, як і діагноз “отруєнян невідомою речовиною”, однакові в усіх отруєних школярів: запаморочення, нудота, блювота, втрата свідомомсті.

МВС України повідомило, що за фактом масового отруєння школярів уже відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України”.

Про останні подробиці щодо отруєння школярів у Черкасах розповів речник тамтешнього управлінян ДСНСУ в ефірі 112 Україна.