Вєрка Сердючка записала звернення до представника України на Євробаченні (Відео)

ф1Вєрка Сердючка, яка представляла Україну на Євробаченні-2007 і посіла друге місце, підтримала цьогорічного українського конкурсанта на Євробаченні-2018 Melovinа.

У відеорозверненні до Melovinа, яке оприлюднив офіційний канал Eurovision Song Contest, Сердючка з мамою пообіцяла 10 травня бути особисто в Лісабоні на другому півфіналі – останнім там виступатиме Melovin.

Сердючка дял підтримки обіцяла “сидіти в першому ряду” глядачів.

Читайте також: Як Україна обрала свого представника на Євробачення-2018: погляд з-за куліс (Відео)

Також Сердючка порадила Melovinу під час виступу не хвилюватись за місце в конкурсі, де 43 претенденти на перемогу, а “кайфанути”, отримавши задоволення від виступу.

Читайте також: Опубліковане офіційне відео на пісню представника України на Євробаченні-2018 (Відео)

У Вєрки Сердючки за Melovinа особисте почуття відповідальності – Андрій Данилко, який грає персонажа Вєрку Сердючку, був членом журі українського національного відбору, в результаті якого й було обрано Melovinа як представника України на Євробачення-2018 у Португалії.

Читайте також: Через виступ конкурсанта з України організатори Євробачення посилили заходи безпеки (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Данилко у фіналі національного відбору заявив, що відповідальність за рішення відправити саме цього представника України у Лісабон взяли на себе не тільки члени журі, а й глядачі, які своїм голосуванням обирали переможця, тому незалежно від результатів виступу Melovinа у Португалії, це буде спільна радість чи спільне розчарування.

Читайте також: Андрій Данилко: Сердючку на сцену Євробачення-2017 не пустили свідомо (Відео)

Сам Melovin у лютому 2018 року після перемоги у національному відборі заявив, що привезе в Україну перемогу на Євробаченні-2018.