Сепаратисти обстріляли безпілотник місії ОБСЄ

im578x383-1

Члени патруля місії чули вогонь зі стрілецької зброї поблизу безпілотного літального міні-апарату (БПЛА) СММ, про це йдеться в звіті місії, передає Depo.Донбас.

Перебуваючи на південно-східній околиці Золотого, приблизно в 100 м на північ від північно-східного краю ділянки розведення в районі Золотого, спостерігачі зробили запуск міні-БПЛА для виконання ним польоту над ділянкою розведення. При цьому політ БПЛА був заздалегідь узгоджений з Спільним центром контролю і координації (СЦКК).

Читайте також: «Молив Бога, щоб до ранку дожити», — мешканець українського села у тилу про обстріл терористів (Відео)

“О 11:06 спостерігачі, коли БПЛА пролітав приблизно в 200 м на захід від їх позиції на висоті 100 м, почули 25 пострілів зі стрілецької зброї, що тривали одну хвилину, на відстані 100 м на південний схід від них. Вони направили БПЛА далі на захід і розгорнули його назад. Об 11:15, коли БПЛА пролітав приблизно в 400 м на захід від їх позиції, спостерігачі почули ще 4 постріли зі стрілецької зброї, за якими пішли 20 черг з автоматичної стрілецької зброї на відстані 100 м на північний захід від місця, де вони перебували”, – йдеться в повідомленні.

За оцінками СММ, вогонь був спрямований безпосередньо на БПЛА. Команда СММ благополучно посадила БПЛА і покинула цей район.

“Місія поінформувала СЦКК про інцидент і звернулася до Спільного центр з проханням провести відповідний розгляд”, – наголошується в звіті.