Сепаратисти йдуть в СБУ з повинною через розчарування в самопроголошених республіках

0_a3b52_9a8f27f6_orig

Жителя Покровська, який добровільно покинув лави “ДНР”, суд звільнив від кримінальної відповідальності.

За узгодженим Червоноармійській місцевою прокуратурою клопотанням суд звільнив від кримінальної відповідальності, передбаченої ч. 2 ст. 260 (участь у непередбачених законом воєнізованих або збройних формуваннях) КК України, колишнього бойовика, який добровільно вийшов з лав терористичної організації “ДНР”, повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Читайте також: На Донеччині упіймали поплічника бойовиків, що займався викраденням людей (Фото)

Повідомляється, що в червні 2014 року 37-річний житель Покровська за ідеологічними переконаннями поїхав до Донецька і добровільно вступив до лав “народного ополчення Донбасу”, яке підпорядковується “міністерству оборони ДНР”.

“Чоловікові видали форму, зброю і призначили на “посаду” контролера блокпосту, де він перевіряв цивільних осіб і автотранспорт.Уже за два тижні, розчарувавшись в ідеології “руского міра”, він самовільно покинув ряди бойовиків і повернувся до Покровска, де скористався програмою СБУ “На тебе чекають вдома”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Суд прийняв тимчасове рішення у справі Без’язикова, якого підозрюють у співпраці з бойовиками

Зазначається, що взівши до уваги, що чоловік добровільно повідомив правоохоронним органам про всі обставини своєї діяльності на користь НВФ, суд звільнив колишнього бойовика від кримінальної відповідальності.