Сепаратисти Харкова прислухалися до “прохання” Путіна

Бюлетень "Донецької народної республіки" для "референдуму" 11 травня
Бюлетень “Донецької народної республіки” для “референдуму” 11 травня

У Харкові не буде референдуму – опитування з питання федералізації 11 травня. Про це заявив член координаційної ради руху “Юго-Восток” Юрій Апухтін, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми реально не готові провести референдум 11 травня. Ми не погодили питання, що будуть загальні для Харкова, Луганська та Донецька, на жаль, розійшлися (у формулюваннях). Тому прийняли рішення 11-го не проводити референдум”, – пояснив Апухтін журналістам у п’ятницю.

Як повідомлялося, раніше Апухтін заявляв про намір провести в Харкові референдум 11 травня, в один день з Донецьком і Луганськом. За його словами, на референдум планувалося винести питання про федералізацію України, про створення Південно-Східної автономії і державний статус російської мови, і проводити його у формі опитування “на вулицях і площах міста”.

Читайте також. Путін сказав все, що думає про референдум 11 травня, вибори Президента України і події в Одесі (Відео)

Нагадаємо, Президент Росії кілька дені тому «попросив» сепаратистів на сході України не проводити ранініше запланований на 11 травня «референдум». Сепаратисти Луганська і Донецька до цього не прислухались і вирішили, що 11 травня «референдум» таки буде.