Сепаратистські настрої у Харкові знову піднімають голову?

Геращенко Антон красуньУ Харкові затримали учасників мітингу з прапорами “Новоросії”. Про це у своєму Фейсбуці написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Як він повідомив, сьогодні у Харкові на площі Свободи відбувся мітинг, який був заборонений рішенням суду. Проросійськи налаштовані мітингувальники в кількості максимум 150 осіб, в основному члени КПУ та інших украй лівих організацій зібралися в сквері біля пам’ятника Визволителям Харкова на вул. 23 Серпня.

“Формально вони робили те ж, що ми робили на Майдані – проводили зустріч громадян під відкритим небом. Зброї або кийків у них не було. Все фіксувалося на відео”, – написав А.Геращенко.

Він також нагадав, що комуністичної партія у нас досі не заборонена. Поки йде розгляд в суді клопотання Мін’юсту, ГПУ, СБУ про її заборону на підставі антиукраїнської діяльності.

"Хотілося б почути рішення суду до початку виборчої компанії! Три людини, які вийшли на цей мітинг з прапорами "Новоросії" або республіки "Південного Сходу" були негайно затримані, їх особи встановлені і взяті на замітку. А самі особи були дактилоскоповані (у них були взяті відбитки пальців)", - сказано у повідомленні.

УНН