Сенат США зробив рішучий крок до безпрецедентного імпічменту. Трамп розлютився (Відео)

Сенат Сполучених штатів визнав таким, що відповідає Конституції США, процес іпмічменту Дональда Трампа, чия каденція на посаді президента США вже закінчилась.

Це безпрецедентне рішення в історії США: вперше недовіру можуть оголосити президенту, який вже покинув свій пост. Також вперше в історії США одному президенту імпічмент може оголошений двічі.

Як повідомляє ТСН, рішення у розгляді питання по суті щодо оголошення імпічменту Дональду Трампу Сенат США може прийняти вже наступного понеділка.

За повідомленням американських ЗМІ, після рішення Сенату про конституційність його іпічменту Дональд Трамп дуже розлютився на своїх адвокатів.

Читайте також: Імпічмент Трампа: експерти назвали нюанс, який може зіграти як на користь Трампу, так і проти нього (Відео)

Нагадаємо, що для оголошення імпічменту Сенатом США потрібно, щоб , крім демократів, "за" проголосували 17 сенаторів-однопартійців Трампа.

Як заявляють демократи, перший в історії імпічмент президенту, який вже покинув свій пост, потрібен, щоб Дональд Трамп більше не міг балотуватись у президенти США, ДОнальду ТРампу імпічмент хочуть оголосити за підбурювання американців до штурму Капітолію 6 січня.

Більше подробиць про рішучий крок Сенату США до імпічменту Трампа - у відео ТСН та в повній версії засідання Сенату США, яке транслювало в прямому ефірі видання "Тhe Guardian".