Семінари для тих, хто хоче змінювати Україну, проведуть у Тернополі

742_01Тернополян, які хочуть долучитись до Громадського руху України та допомагати бійцям АТО, запрошують на безкоштовні семінари «Вільні люди: курс молодого бандерівця».

Заняття, за планом, проводитимуть протягом двох днів — 8-9 листопада. Але зареєструватися потрібно не пізніше 4 числа.

Читайте також. За послуги брокерів і мита при перетині митного кордону волонтери не платять (Відео)

Організаторами Всеукраїнського проекту є ВМГО “Молодіжний Націоналістичний Конгрес” спільно з Міністерством молоді та спорту України.

- До цих семінарів можуть долучитися всі охочі, - каже один із організаторів проекту - ван Кішка. - Ми запрошуємо молодь, яка не входила у жодну громадську організацію.

Під час семінарів представники та активісти багатьох громадських організацій, зокрема «АнтиТабачної кампанії», Податкового та Мовного майданів, Євромайдану, розкажуть як правильно організовувати та проводити різні акції та мітинги, знаходити однодумців та залучати волонтерів, проводити інформаційні та фандрейзингові кампанії.

Читайте також. “Коли наші вояки читають листи, то плачуть як діти”, – волонтер з Тернополя (Відео, Фото)

- Молоді розповідатимуть про націоналістичний рух в сучасних умовах, роботу в соцмережах для мобілізації людей, - додає Іван Кішка.- Радитимуть, як шукати контакти і ресурси, співпрацювати зі ЗМІ.

Довідково. Щоб стати учасником семінарів, потрібно заповнити заявку: bit.ly/1uzHnCD. Гостей з інших міст органiзатори семiнару забезпечать проживанням і харчуванням.

Софія Левицька