Семенченко: сили АТО і бойовики зазнали втрат в бою на трасі Дебальцеве-Артемівськ (Відео)

Дебальцеве-веказівник“Якщо Генштабом будуть вжиті енергійні дії з вибивання угруповань противника з Логвінова, ніякого котла і близько там не буде”, – вважає Семенченко.

Сили АТО і бойовики зазнали втрат у бронетехніці в бою на трасі Дебальцеве – Артемівськ. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив нардеп від “Самопомочі” Семен Семенченко.

“Від Дебальцевого до Артемівська йде траса. Це єдина траса, що зв’язує населені пункти. Кілька кілометрів в один бік та в інший знаходяться наші опорні пункти. Тобто сепаратисти хотіли цю трасу перетиснути. Це і був би той самий котел, який хотіли зробити”, – зазначив Семенченко.

“Сьогодні о 6:00 бронегрупа противника увійшла до Логвинового. До 12:00 наші штаби колупалися в носі, після 12:00 почалися спроби відбити Логвинове. До цього моменту туди підтягнулися додаткові сили противника. У нас є втрати у бронетехніці, є втрати й у супротивника”, – додав він. “Якщо Генштабом будуть вжиті енергійні дії з вибивання угруповань противника з Логвинового, ніякого котла і близько там не буде”, – резюмував Семенченко.