Семенченко розкритикував план ОБСЄ щодо Донбасу

8c5ad6363c64841ae41269624a2c94561483561579

Щоб зупинити бойові дії на Донбасі українській стороні необхідно перестати платити податки самопроголошеним республікам. А інші шляхи вирішення, також і той, про який заявляє нинішній керівник ОБСЄ Себстьян Курц приведуть до зникнення України.

Про це заявив нардеп від партії «Самопоміч», перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Семен Семенченко, передає «Преса України».

Україна повинна припинити фінансувати з власного держбюджету незаконні збройні формування Донеччини та Луганщини, сказав Семенченко.

«Вчора був скандал про те, що 47% податків з вугілля, який завозиться на Україну з окупованих територій і тут, як податки для «ЛНР», «ДНР», – нагадав він.

Таким чином, рідні бійців АТО, коли платять за електроенергію, фактично спонсорують бойовиків, які в свою чергу купують потім боєприпаси, за допомогою яких вбивають їх дітей, стверджує нардеп.

Читайте також: Знати в обличчя: волонтери опублікували фото російських танкістів, що воювали на Донбасі (Фото)

Семенченко повідомив про внесення законопроекту про тимчасово окуповані території України. Цей закон дасть можливість убезпечитися від непідконтрольних частин сходу України, вважає він.

Потім, за словами Семенченко, необхідно навести порядок у своїй державі, побороти корупцію, після чого можна приступати до звільнення окупованих територій.Читайте також: Інші ж шляхи, а також той, який пропонує керівник ОБСЄ Себстьян Курц, ведуть до зникнення України, підкреслив нардеп.

Читайте також: Українські бійці відвоювали у ворога кілька селищ (Відео) 

«Вважаю, що австрійці нехай наводять лад у себе вдома. Ми раді місії ОБСЄ, але хочемо сказати, що поки парламент не ратифікує Мінськ, ці угоди не є обов’язковими для виконання нашою країною», – сказав він.

Як відомо, третього січня, глава ОБСЄ Себастьян Курц, перебуваючи в Маріуполі, заявив, що припинення вогню на сході України має бути основою більш ефективної роботи СММ ОБСЄ і, надалі, проведення виборів на Донбасі, а Мінські угоди є єдиною базою, яка регулює процеси в зоні конфлікту.

Нагадаємо, за результатами відвідування Донбасу теперішній голова ОБСЄ австрієць Себастіян Курц зробив заяву щодо того, чого він планує досягти за час свого керівництва організацією в цьому регіоні.