Семенченко: дії бойовиків біля Дебальцевого і 31 блокпоста спрямовані на оточення сил АТО

Семенченко без маски гарнийСеменчеко вважає, що зайняти 31-ий блокпост поки що неможливо у зв’язку з руйнуванням інженерних споруд і тим, що ця територія прострілюється терористами.

Активність бойовиків біля Дебальцевого і 31-го блокпоста може говорити про наміри оточити сили АТО. Про це в інтерв’ю “Новое время” повідомив комбат батальйону “Донбас”, народний депутат Семен Семенченко.

“Є така ймовірність, але ми не можемо знати задумів. Це може бути як відволікаючим маневром, так і залякуванням перед політичними переговорами. Ще є загроза при концентрації техніки терористів в районі Дебальцевого. Там теж досить загрозлива ситуація”, – відповів він на питання про можливий зв’язок активності противника на цій ділянці з намірами бойовиків оточити українських військових.

За його словами, сили АТО укріпилися буквально в декількох кілометрах від 31-ого блокпоста.

"Він тільки пересунутий на більш підготовану позицію", - додав Семенченко.

Читайте також. Російські війська рвуться у Дебальцеве

Раніше джерело в силових структурах повідомило, що в районі Дебальцевого виявлені дві батальонно-тактичні групи російських військ. В одній із них зосереджено близько 40 одиниць важкої бронетехніки і ТОС "Буратіно", в іншій - близько 40 танків, а також БМП і БМД. Співрозмовник агентства вважає, що бойовики мають намір утворити котел навколо Дебальцевого, яке є важливим транспортним вузлом, а так звані висоти в районі населеного пункту забезпечують хороший огляд і можливість оборони.

Читайте також. Бойовики «ЛНР» рвуться назустріч терористам «ДНР», щоб створити «єдиний фронт» (Відео)

Учора, 22 січня, терористи з"ЛНР" заявили, що їх "армія" рухається назустріч "армії ДНР", аби воювати проти українських військ "єдиним фронтом". "Взяття" Дебальцевого - одна зі стратегічних цілей цього задуму бойовиків.