Семен Слєпаков написав пісню про чиновника Путіна, яку не пустили в ефір (Відео)

541a81d8993d0_image1Відомий російський комік Семен Слєпаков нещодавно написав гумористичну пісню про Володимира Путіна, яка просто порвала Інтернет. Тому і була заборонена до ефірів.

“Пісня російського чиновника” все ж потрапила на третє місце популярного музичного хіт-параду, опублікованого на порталі Itunes.com. А також її можна подивитися на Youtube.

У популярному телешоу “Нового каналу” повідомляється, як пісня була виключена з усіх можливих ефірів і хіт-парадів.

У пісні Семен Слєпаков розповів про веселе життя чиновника Путіна, у якого є одна турбота – “землі розпродавати”. Невимушено і легко звучить приспів: “Путін страшний, дуже страшний, я його боюся. Я майже звик, але кожен раз в штани мочусь. Я балконами краду, як бджола, працюю. Але при цьому все сильніше Путіна боюся”.

Нагадаємо, Семен Слєпаков свою кар’єру гумориста і комедійного актора починав у складі команди КВК “Збірна П’ятигорська”, капітаном якої був з 2000 по 2006 рр. Потім Слєпаков вдало знайомиться з Гаріком Мартиросяном і стає одним із співзасновників та авторів популярних російських комедійних проектів “Наша Russia”, “Comedy Club”, “Весна з Іваном Ургантом”, “Новий рік на Першому”.

Читайте також. “Ла-ла-ла” про Путіна українські фани співали і в Португалії (Відео)

З 2010 року Слєпаков починає реалізовувати власні проекти, стає продюсером і сценаристом культових російських серіалів “Інтерни”, “Універ. Нова общага”, “Сашатаня”.

Гумор Семена Слєпакова легко сприймається, тому завоював величезну аудиторію, починаючи від підлітків і закінчуючи впливовими політиками.

Джерело: joinfo.ua