Сексуального збоченця впіймали: із трьох утікачів з колонії розшукують ще одного (Фото, Відео)

ф4Двох із трьох засуджених, які утекли з одеської колонії на світанку 17 липня, правоохоронці впіймали менше, як за добу. Один із упійманих утікачів відбував покарання за статтею 153 ККУ (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом).

Щоб утекти з одеської колонії, троє засуджених, які працювали на кухні, розібрали стінну овочесховища і перелізли через огорожу в десяти метрах від охоронців. Про це розповіли в пенітенціарній службі, зазначивши, що втечу засуджені готували і планували заздалегідь.

Як повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області, двох із трьох засуджених, які утекли з одеської колонії на світанку 17 липня, впіймали і повернули за ґрати менше, як за добу. Утікачі далеко не втекли – заховались в районі цвинтаря Одеси, коли зрозуміли, що за межі області вибратися їм не вдасться.

Читайте також: З-за ґрат утік сексуальний збоченець і два злодії: поліція оголосила розшук (Фото, Відео)

Тепер впійманим утікачам термін ув’язнення збільшиться – за фактом втечі з місця позбавлення волі розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 393 Кримінального кодексу України.

ф2ф3ф4ф5

Третього засудженого Владислава Куспіса, який відбував покарання за майновий злочин, іще розшукують.

ф1

Більше - у відео ТСН.