Секс-скандал у ВР: на інтимному листуванні впіймали нового нардепа (Відео)

Богдан Яременко опинився в центрі секс-скандалу
Богдан Яременко опинився в центрі секс-скандалу

Журналісти з ложі преси в українському парламенті зафіксували 30 жовтня, як одружений нардеп від “Слуги народа” Богдан Яременко у телефонній переписці з’ясовує докладні розцінки на послуги повії. Після публікації цих матеріалів у пресі розгорівся секс-скандал.

Сам Яременко заявив, що, мовляв, спеціально зробив це, щоб виявити серед журналістів тих, хто полює за “смаженим” і не перевіряє інформацію перед публікацією. Однак вже до вечора 29 жовтня Яременко змінив риторику: свій допис у мережі про начебто навмисну провокацію видалив, натомість написав, що просить вибачити його за цей вчинок усіх – “від дружини до президента України”.

Тим часом видання, яке написало про спілкування Яременка з повією, оприлюднило ще одне інтимне листування цього нардепа.

Соратник Яременка по фракції “Слуга народу” Микола Тищенко ж запропонував Яременку стати автором законопроєкту про легалізацію проституції в Україні.

“Ми шукаємо, де взяти податки. Чому б не легалізувати проституцію” – заявив Тищенко.

Скандал із Яременком – далеко не перший у Верховній раді України ІХ скликання. На інтимному листуванні на робочому місці в сесійній залі Ради раніше журналісти вже впіймали Олену Криворучкіну та Ілюю Ківу.

Докладніше про те, якими інтимними справами замість розглядів законопроєктів займаються у сесійній залі ВР народні депутати, – у сюжеті ТСН.