“Це не справа Медведчука”, – Кравчук пояснив, чому передача полонених з окупованого Донбасу призупинена (Відео)

Із Мінська 21 січня так і не вилетів літак, на борту якого мали бути громадяни України, начебто звільнені Росією з полону “ДНР” і “ЛНР” за посередництва Віктора Медведчука.

Про це заявив в ефірі 5 каналу голова української делегації у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук.

Він наголосив, що захит прав громадян України не може бути в руках приватної особи, це конституційний обов’язок держави України. Тому звільнення полонених на Донбасі має відбуватись не через приватні ініціативи, а офіційно.

“Це не справа Медведчука. Це справа України”, – наголосив перший Президент України.

Читайте також: Офіційний Київ дав оцінку наміру Кремля передати полонених з окупованого Донбасу за посередництва Медведчука (Відео)

Леонід Кравчук пояснив, що державі Україна невідомо, хто ті люди, звільнення яких з полону бойовиків на Донбасі взяв на себе Віктор Медведчук. Саме тому літак з Мінська і не може взяти на борт невідомих осіб.

“Ці люди мають паспорти? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не кіньми їхати. Це дуже далека, причому міждержавна дорога”, – наголосив Кравчук.

Більше подробиць – у прямій мові Леоніда Кравчука в ефірі 5 каналу