Щира молитва і присвята дітям – привітання Святослава неням (Відео)

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
День матері в Україні у 2020 році припадає на неділю, 10 травня.
День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Відбувається це згідно з Указом президента України від 10 травня 1999 року №489/99.

Щира молитва за маму та її здоров’я. Господь обов’язково почує!

Молитва про маму повинна виходити від щирого серця, прошучи до Всевишнього в надії на його допомогу. Молитися можна і своїми словами, Господь обов’язково почує таку молитву і пошле мамі зцілення і захистить її.

Для багатьох людей нікого немає дорожче, ніж батьки. Як правило, саме вони, а точніше мама, підтримують протягом усього життя, переживають з приводу перемог і невдач, втішаючи добрим і мудрим словом.

Так і батькам дуже важлива турбота і увага з боку дітей. Пропонуємо вам дві щирі молитви за матерів.

Господи Ісусе Христе, що пригортав малих дітей до Свого серця, знаю я, що Ти вислухаєш і мою щиру молитву і сьогодні я молюся за маму (ім’я).

Зішли їй, Преблагий Господи, здоров’я й силу. Дай мені, Ісусе Христе, щоб я виріс (виросла) моїй любій мамі на втіху. Це буде їїі моїм найбільшим щастям. А я буду славити Тебе вічно. Амінь.

***

Боже, Ти вибрав Пресвяту Діву Марію Матір’ю Свого Сина; благослови всіх матерів, обдаруй їх здоров’ям, наповни їх миром, спокоєм і радістю.

А головне – щирим бажанням і прагненням гідно виконувати це своє материнське покликання та, загалом, Твою волю і заповіді, а після довгого життя земного приведи до блаженного життя вічного.

Просимо Тебе: вчини так, щоб людський рід пишався святістю своїх матерів. Допоможи їм виховати своїх дітей на славу Тобі і для добра Церкви, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Відео: