Щодня буде зростати “ціна”, яку буде платити Росія за агресію проти України (Відео)

1Віце-президент США Джо Байден пригрозив Росії високою ціною за зрив мирних угод. Про це він заявив в ході прес-конференції за підсумками зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

“Ми бачимо все більше провокативні дії та ігнорування підписаного нещодавно угоди Росією. Стільки, скільки це буде тривати, Росія буде бачити, як зростає ціна, яку вона платить”, – заявив Байден.

Нагадаємо, що переговори про врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях велися, в тому числі, і в мінському форматі – Україна, Росія, ОБСЄ і представники бойовиків, результатом чого стали мінські домовленості від 5 вересня, встановлюють перемир’я в зоні АТО.

Обидві сторони конфлікту регулярно заявляють про порушення цих домовленостей, а країни та організації-посередники в конфлікті закликають їх дотримуватися.

Останнім кричущим порушенням мінських домовленостей стало проведення бойовиками "виборів" в "ЛНР" і "ДНР", що, за заявами як України, так і країн Заходу і ОБСЄ, поставило під загрозу зриву виконання Мінського меморандуму.

112