Щоб вийти з “кабальних” для України мінських умов – заявив Арахамія, – треба перейти в інший формат

Арахамія
Давид Арахамія

Глава фракції “Слуги народу” Давид Арахамія назвав мінські угоди «кабальними умовами» для України. Так Арахамія відповів на запитання, навіщо Україні нормандська зустріч з «живим» Путіним в інтерв’ю Liga.net.

“Щоб відійти від мінських угод, тому що вони спочатку були кабальними умовами, які змусили нас підписати під час Іловайська та Дебальцеве. Для того, щоб з них вийти, треба перейти в інший формат”, – сказав він.Водночас для Росії вигоди від мінських угод – жодної, запевняє Арахамія. Політик стверджує, що РФ «влаштовує все у такому форматі».
“Але Росія не вірила, що ці домовленості можна буде виконати. Через те, що така можливість зараз є, у неї не залишається нічого, крім як додавати туди нові умови, або перейти в інший формат на інших умовах. А це нам вигідно”, – додає глава “Слуги народу”. Арахамія також вважає, що навіть у разі зриву домовленостей “всі дізнаються через кого”.
“Якщо всі бачать, що це робить Росія, то це дає нам привід переформатуватися по-новому. Якщо не нормандський формат, то нумо розширмо і покличемо Британію й США”, – пропонує він. На думку Арахамії, альтернативна форма переговорів включатиме “більшу кількість партнерів з сильнішою позицією України”.