Щоб мати гарну шкіру – вмивайтесь мінеральною водою

538801_300Тернополянка Наталя Охрімченко, 30 років, гордиться своєю чистою шкірою. Каже, ще донедавна мала багато комплексів через свій зовнішній вигляд.

“У мене шкіра комбінована, тому проблеми із нею виникали постійно. То прищик якийсь з’явиться як не на підборідді, то на лобі, то щоках шкіра стає суха, аж лущиться. Випробовувала різні методи. Мала і крем-мило різних фірм, і мило ручної роботи, і аптечне, і дорогі гелі-муси для лиця іноземного виробництва. І креми різноманітні використовувала. Певний ефект був, поки шкіра не звикала. А далі знову ставала якогось сіруватого відтінку. Ну хоч плач”, – пригадує жінка.

Наталя каже, справжнім порятунком для неї стала звичайна мінеральна вода.

“Десь у передачі почула, що треба вмиватися не водою з-під крана, а мінеральною. Вирішила, що шкоди від того точно не буде. Пішла в магазин і стикнулася з проблемою: асортимент великий, яку вибрати? Почала читати про склад – добра половина з представлених у крамниці просто питна, хоч і газована. Усі в однакових синіх пляшках, не відрізниш. Знайшла кілька пляшок із мінеральною. Були і дорожчі, і дешевші. Взяла різні. Почала вмиватися зранку і ввечері – і була просто приголомшена. Від різних видів мінеральної води ефект однаковий. Шкіра буквально “засяяла”, – говорить тернополянка.

Наталя наносить на обличчя після вмивання крем для комбінованої шкіри. Взимку користується кремом для сухої, бо від морозу шкіра дуже швидко пересихає

Джерело - Gazeta.ua