Що залишилося від “Хаммера” мобільної групи, яку обстріляли сьогодні на Луганщині (Фото)

Спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко опублікував фотографії автомобіля, на якому пересувалася мобільна група Щастя, яку обстріляли сьогодні під Трьохізбенкою.

“Цей потріпаний Hummer, як їх називають на фронті – ленд-лізівський (від США), зведеної мобільної антиконтрабандної спецгрупи (ДФС-СБУ) сьогодні вдень потрапив у засідку під Трьохізбенкою на Луганщині”, – сказано в повідомленні Шевченка на його сторінці у Facebook, передає nv.ua.

Читайте також: Одного з трьох поранених везуть у Харків — на Луганщині розстріляли мобільну групу «Щастя»

За його словами, мобільну групу обстріляли з вигідної позиції “через річку з протилежного, ворожого боку Сіверського Донця” з РПГ-7, РПГ-18, СВД, ПК, автоматів.

Він зазначив, що інцидент стався у тому ж районі, де у вересні 2015 року була розстріляна група "Ендрю" - зведена мобільна група, яка боролася з контрабандою в зоні АТО.

Читайте також: Є загиблі і поранені: бійці 80-ї бригади ЗСУ підірвались на міні

Раніше про зв'язок між розстрілом мобільної групи у вересні та сьогоднішнім нападом біля Трьохізбенки заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

До цього у ЗСУ розповіли подробиці обстрілу мобільної групи біля Трьохізбенки 1 березня, внаслідок якого троє людей отримали поранення.