Що являє собою новий “ад’ютант” Захарченка – донька з клану його прес-секретаря (Фото)

Олександра Філіппова - той самий новопризначений "ад'ютант" Захарченка і до того - 1 заступник "ГРУ ДНР"
Олександра Філіппова – той самий новопризначений “ад’ютант” Захарченка і до того – 1 заступник “ГРУ ДНР”

У терористичній “ДНР” стрімкий кар’єрний ріст мають ті, хто допомагає Захарченку грабувати Донбас. Про це свідчить одне з останніх кадрових призначень “глави ДНР”.

Так, Захарченко додумався до того, що ввів посаду “ад’ютатна” при собі красивому. Ще й зробив це відповідно до “конституції ДНР”.

Сама по собі посада “ад’ютанта” в царській армії Росії була не дивиною, однак це була посада офіцера у військових підрозділах для виконання штабних доручень командирів, тобто “старший куди пошлють”, у радянській армії це називалось прапорщиик. Є й ще одне значення слова “ад’ютант” – придворний військовий чин у почті монарха. Очевидно, саме це поняття й вкладав Захарченко, вводячи таку посаду при собі.

ф1ф2

Однак найцікавіше – попереду.

Призначив 17 жовтня на цю посаду “глава ДНР”  жінку (молода жінка, посадовими обов’язками якої є виконання особистих доручень Захарченка, – це “сильно” навіть для “конституції ДНР”). При цьому це не просто жінка, це – донька прес-секретаря Захарченка Олени Філіппової, яку підірвали в машині в липні цього року самі бойовики.

Читайте також: Сенсаційні подробиці: кого і за що хотіли вбити бойовики, які підірвали авто секретаря «глави ДНР»

І не просто донька, а, не виключено, що вона і була мішенню замаху, в якому дивом уціліла її мати. До слова, інша донька Олени Філіппової – Катерина Філіппова – свого часу була “міністром юстиції ДНР”.

Зовуть цього новопризначеного “ад’ютанта” Олександра або ж Саша Філіппова. І про неї бойовики розповідають таке, що в цивілізованій країні їй одна дорога – у тюрму, а в “ДНР” у неї – “кар’єрний ріст”. ДНР-Катерина Філіппова міністр юстиції

Пролобіювати призначення своєї дочки Олександри на посаду першого заступника начальника “ГРУ ДНР” з присвоєнням військового звання “майор” (в указі Захарченка від 17 жовтня про призанчення Саші ад’ютантом, щоправда, стоїть звання “капітан”) прес-секретар “глави ДНР” Олена Філіппова змогла у травні цього року. Так її  20-ти річна донька Олександра Філіппова, не маючи жодного військового досвіду, стала командувати досвідченими бойовиками, які вважалися у сепаратистів найбільш боєздатними “ветеранами донбаської війни”.

Бойовики були шоковані, а потім зрозуміли, що Саша Філіппова ще й кришує злочинне угрупування, очолюване вбивцею. А полює це угрупування на заможних мешканців окупованого Донецька.

Ось що розповідав один із бойовиків:

“Все почалося з того, що в розташуванні часто стала з’являтися одна особа: 20 років – 24, приїжджала на темно-червоному Range Rover, різка, хамовита, залишала враження не найкраще, але спочатку значення не надав, навіть не цікавився хто така. Запам’ятав тільки, що її звали Олександрою, або ж Сашею, часто посилалася і бравувала близькістю до глави Республіки. Але в один прекрасний день, десь у травні 2015 року, стало відомо, що вона призначена цілим 1-м заступником начальника Розвідувального Управління і їй присвоєно військове звання «майор».

Олена Філіппова - голова кліну і прес-секретар Захарченка - в Донецькому аеропорту
Олена Філіппова – голова кліну і прес-секретар Захарченка – під час боїв у Донецькому аеропорту

Протягом кількох тижнів були звільнені майже всі керівники відділів Розвідувального Управління і призначені… командири, які співали оди новому керівникові… Точно відомо, що високі посади і звання отримали в основному люди з 2-ої роти, якою керує «Старий». Стала виникати елітна каста – люди, наближені до «Старого» і Саші, між якими вже явно був інтимний зв’язок. Всім військовослужбовцям загону відомо про таємничі поїздки наближених «Старого» по деяких об’єктах у пошуках ДРГ ЗСУ. За дивним збігом обставин ДРГ ЗСУ, яких нейтралізують бійці «Старого», діють в будинках і квартирах з великою кількістю антикваріату та інших матеріальних цінностей. Спійманих «диверсантів» без суду і слідства садять «на підвал», доля багатьох з них невідома. Серед диверсантів — суцільно цивільні люди. Втім, славна 2-а рота завжди відрізнялася тим, що її діяльність полягала в охороні об’єктів у центрі Донецька, точно відомо про готелі «Джон Хьюз», який вже давно прибрали до рук місцеві Бонні і Клайд, є ще автобаза в Макіївці і ще Бог знає скільки всього. Питання – звідки така спритність у «Старого» і знання справи? А ось ще одна відповідь на питання в цьому детективі:

http://www.kvs.gov.ua/peniten/control/main/uk/publish/article/731668

ДНР-бойовик СТАРИЙ - зек на 15 років за вбивство який втікСайт пенітенціарної системи України: “Старий” — це Фадєєв Андрій Борисович, у 2007 році засуджений на 15 років позбавлення волі за вбивство, втік з Слов’яносербській колонії під час ведення там бойових дій. Користуючись службовим становищем матері, Філіппова забезпечувала правове прикриття бурхливої діяльності свого коханця, а той працював не покладаючи рук”, – повідомляв один із бойовиків.

За інформацією блогера сепаратистів «Руссорума», після призначення 1-м заступником начальника Розвідувального Управління “ДНР” Олександра Філіппова фактично припиняється виплата зарплат бойовикам. Гуманітарна допомога з Росії розкрадалася і перепродувалася ще на підході до Донецька її матір’ю – Оленою Філіпповою. Олександра, регулюючи фінансові потоки в «ГРУ», провертала махінації з постачанням бандформувань бойовиків. Вона записувала в «ГРУ» неіснуючих людей, отримувала на них зарплати та постачання, перепродувала його, а гроші ділила зі своєю матір’ю. Сама Олександра не раз була помічена в дорогих ресторанах, клубах і кабаках Донецька. Про її гулянки у Донецьку ходять легенди. Вона влаштовувала фонтани з шампанського, купалася в басейні з вином і прикурювала сигарети доларовими купюрами. Сім’я Філіпповых купила 5-ти кімнатну квартиру в центрі Москви, особняк в Підмосков’ї і відкрила рахунок в кіпрському банку.

Ось таких найближчих підлеглих обирає собі “Глава ДНР”.