Що відомо про двох українців, котрі померли за кордоном?

фото: Суспільне
фото: Суспільне

У місті Роттердам (Королівство Нідерланди) 10 травня знайшли мертвою 39-річну громадянку України, члена екіпажу пришвартованого у порту судна “Regal Princess”. Також 10 травня знайшли тіло українского моряка, який зник з борту вантажного судна “Panamax Alexander” на шляху до мексиканського порту.

Про це у коментарі Суспільному розповів директор департаменту консульської служби МЗС Сергій Погорельцев.

“Тіло померлої було виявлено у воді за бортом судна. За попередньою інформацією місцевої поліції, смерть сталася внаслідок самогубства”, – сказав він.

За його словами, тіло жінки доставили до місцевого моргу. Родичів повідомили про факт смерті.

Погорельцев зазначив, що посольство України у Нідерландах підтримує зв’язок з місцевою поліцією, медичним закладом та вживає необхідні заходи для перевезення тіла загиблої в Україну для поховання.

Справа перебуває на контролі департаменту консульської служби МЗС та Посольства України у Нідерландах.

У спільноті екіпажів повідомляється, що українка мала повернутися додому 8 травня спеціальним чартерним рейсом, проте його відклали до 12 травня і ніхто не був упевнений, що тоді рейс не скасують.

Зазначається, що члени екіпажу “Regal Princess” намагались врятувати українку, але коли її дістали з води, вона вже була мертвою.

За даними спільности, це вже третій член екіпажу, який покінчив життя самогубством за останні 10 днів.

Як розповів Суспільному Погорельцев, 10 травня до Посольства України у Мексиці надійшло повідомлення про зникнення громадянина України з борту вантажного судна “Panamax Alexander” на шляху до мексиканського порту міста Масатлан (штат Коліма).

За його словами, після виявлення відсутності моряка на борту судна, капітан ініціював розшук члена екіпажу за місцем можливого падіння у море та повідомив про надзвичайну подію адміністрацію порту.

“До пошукових робіт було залучено засоби Військово-морського флоту Мексики. Цього ж дня тіло громадянина України знайшли місцеві рибалки”, – розповів Погорельцев.

Він додав, що за цим фактом місцеві правоохоронці порушули кримінальну праву та проводять розслідування.

Посольство України у Мексиці нині розшукує родичів померлого українця.