Що відбувається на мосту на лінії розмежування в Станиці Луганській: пряма трансляція (Відео)

Зруйнований бойовиками "ЛНР" міст до початку ремонту
Зруйнований бойовиками “ЛНР” міст до початку ремонту

Все, що відбувається у місці розведення сил на лінії розмежування на Донбасі біля Станиці Луганської, тепер можна побачити цілодобово в режимі прямого ефіру.

Пряму трансляцію, втановивши камеру вуличного відеоспостереження, організувала на своєму офіційному каналі в YouTube Луганська обласна військово-цивільна адміністрація. Зроблено це для того, щоб увесь світ в режимі цілодобової LIVE-трансляції міг бачити, як Україна виконує свої Мінські зобов’язання з відновлення зруйнованого бойовиками мосту біля Станиці Луганської.

Читайте також: ОБСЄ зафіксувала бойовиків у камуфляжі «з голубими пов’язками» на місці розведення сил біля Станиці Луганської

Оскільки російські окупанти виконання своїх зобов’язань з розведення сил біля Станиці Луганської намагались якомога довше не виконувати, відновлення мосту через Сіверський Донець українська сторона почала в односторонньому порядку.

Хід ремонту мосту в Станиці Луганській на 20 вересня. Фото - сайт Луганської ОДА
Хід ремонту мосту в Станиці Луганській на 20 вересня. Фото – сайт Луганської ОДА

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Після того, як на підконтрольній Україні частині берега відбулось розмінування і на початку вересня була демонтована остання фортифікаційна споруда, там із використанням важкої будівельної техніки почались роботи зі спорудження обхідного мосту.

Читайте також: Розведення сил біля Станиці Луганської: бойовики пішли на чергове порушення Мінських домовленостей

Станом на 20 вересня, за повідомленням Луганської ОВЦА, працівники “Укртрансмосту” під зруйнованою частиною шляхопроводу проводили роботи з укладання плит фундаменту для тимчасового мосту і почали збирати його першу опору.

Читайте також: Переговори у Мінську: Україна готова почати новий етап дій на Донбасі сьогодні, в ОБСЄ пообіцяли контролювати бойовиків

В Офісі президента України повідомляли, що до 11 жовтня в Станиці Луганській планують встановити тимчасову переправу, а до 27 листопада – відкрити основний міст через Сіверський Донець.

Як ідуть роботи, в режимі прямої трансляції від 15 вересня можна спостерігати цілодобово.