Що треба знати про консольний кран настінний?

Робота з важким вантажем вимагає пошуку найоптимальніших й найлегших варіантів вирішення поточних задач. Тобто необхідно знаходити правильне і потужне обладнання, котре відповідає об’єму очікуваних робіт.

к

Варто також порівняти витрати на це обладнання й ефект, котрий воно зможе дати. Якщо витрати будуть меншими, то вибір визначеного виду техніки був точно правильним. Одним із популярних видів обладнання для праці з важким вантажем є кран настінний консольний від компанії Кранкомплект.

Такий пристрій призначений саме для роботи з важкими предметами різних типів. Його головною перевагою є те, що такий кран досить легко встановити як у приміщенні, так і на вулиці. Від є досить легким і зручним у використання. Його застосовують для виконання різних типів вантажних робіт на виробничих підприємствах та в компаніях, що займаються вантажними перевезеннями.

Конструкція такого крану

Оскільки кран консольний є досить простим у використанні, він має таку ж нескладну конструкцію. Є два основних види такого крану:

з ручним приводом,

з автоматичним приводом.

Перший варіант повністю управляється людиною. А другий є цілою електричною системою, котру можна запустити від натискання однієї кнопки.

Переваги крану консольного

Люди, котрі працюють у сфері вантажоперевезень, точно можуть правильно оцінити переваги консольного крану. Однією з головних — легкість у використанні та встановленні. Такий кран можна встановлювати, де є обмежений кут повороту, де відстань між мінімальними і максимальними вильотами вантажу мінімальна.

Тобто, консольний кран можна сміливо використовувати у сліпих зонах. Він не займає робочого місця на підлозі. Такий механізм прикріплюють на стіну. Тут важливо врахувати той нюанс, що стіна має витримувати не лише вагу крану, але й максимальну вагу вантажу, з котрим він може працювати.

Такий кран встановлюють під кутом нахилу в 90 градусів. Він є дуже простий в управлінні й контролі, легкий у використанні й водночас дуже надійний. Це гарантує цілісність вантажу та безпечність персоналу, котрий з ним працює. Тож не дивно, що такий варіант кранів є одним з найпопулярніших на сучасному ринку.

Перед власником вантажного складу чи компанії, що працює з великими вантажами, є дві задачі: оптимізація й максимальна механізація всіх етапів роботи й оптимізація використання робочого простору. Кран консольний настінний може вирішити одночасно ці дві задачі.