Що тернополяни бажають Україні у 23-й рік Незалежності (Фото)

На фото - Оксана Чуйко (День Прапора)
На фото – Оксана Чуйко (День Прапора)

Тільки сьогодні ми можемо направду стверджувати, що Україна виборює свою Незалежність, кажуть тернополяни. Причому всім дуже хочеться, щоб усі ми були не героями, а людьми.

Адже 23 роки тому Україна народилася, а лише сьогодні вона стала свідомою!

Читайте також. Тернопільське “Ядро” відправить броньовик і санітарне авто в зону АТО (Фото)

До речі, ми навмисно не вказуємо посад і регалій людей, думки яких про свято ви можете прочитати. Тернополяни і так добре знають цих своїх земляків.

Фото, яким ми ілюструємо публікацію, - з акції "Допоможи воякам АТО". Вона триває біля ТЦ "Атріум". Долучитися може кожен!

Зоряна Удич: «Україно, з Днем Незалежності Тебе! З Днем народження!
Будь сильною, багатою, щасливою! Вірю, щоб наші діти багато мандруватимуть по світу, але завжди повертатимуться до Тебе!»

Михайло Апостол: «Щиро вітаю Вас з великим святом – 23-ю річницею незалежності України! Сьогодні ми вшановуємо цю дату в особливих умовах, коли українські патріоти, сини і дочки виборюють самостійність на південному сході держави, утверджуючи ідеали, започатковані нашими батьками і дідами. Здавалося, що незалежність ми вже здобули, але насправді пройшли тільки перший етап очищення від злочинної влади під час Революції Гідності, скропленої кров'ю «Небесної сотні».

Зараз проходимо чистилище від імперської залежності північного сусіда, зведеного російського брата, який танками, гарматами, ракетами, сотнями найманців спалюють наш Донбас і Луганськ і знову платимо за це своєю кров'ю. Але наша перемога не за горами, все ближче час розплати за злочини і в цьому нам допомагає Бог та віра в людей. Найважче нам буде пройти третій етап боротьби з рабством гріха, спокуси, байдужості й відсутності у багатьох почуття патріотизму й самопожертви.

Кожен з нас повинен усвідомити, що не все можна купити й продати, - найперше власну совість, свою землю, родину і свого ближнього.

Вірю, ми гідно пройдемо усі випробування, бо маємо Бога у серці. Тому зичу вам твердості в добрих помислах і намірах, доброти, злагоди у ваших оселях, миру у нашому українському домі».

Олена Дейнека: «Історія почала новій відлік часу - тільки сьогодні ми можемо направду стверджувати, що Україна виборює свою Незалежність. Це Свято із сльозами на очах, з болем і черговий раз окроплене кров'ю. Ми повинні крізь нові покоління пронести те, що надбали, зберегти і примножити. Вітаю Вас, друзі! Вітаю із святом НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!!»

Ігор Турський: «Дорогі краяни, вітаю вас із великим державним святом Днем Незалежності України. Двадцять три роки тому Україна народилася, а лише сьогодні вона стала свідомою. Останній рік змінив кожного із нас назовсім: бути пасивним чи аполітичним, послуговуватись словами «моя хата скраю» уже не може ніхто. З вогню та борні ми винесли дуже важливу річ – приналежність до єдиної української нації. Це велика перемога, котра дісталась нам надто великими втратами.

Ми навчилися цінувати те, що раніше недооцінювали. Нехай надто пізно, втім, та любов, та злість, та віра та відчай, та ідея воскресли у наших душах і пломеніють із новою силою. І це найкращий подарунок для неї.

Двадцять три. Це не надто багато, та все ж можна вважати віком уже сформованої дорослої людини. Молодої, але відповідальної за свої вчинки, за свій вибір, за свої дії. Дещо старшими, дещо молодшими, однолітками були полеглі за її вибір та за її соборність герої. Герої минувшини та герої сьогодення. За її мрію та мрію цих героїв, за наше близьке майбутнє ми повинні докласти максимум зусиль, аби не здати ті виборені кров’ю позиції.

Нехай із українських сердець ніколи не зникає віра. Із Днем Незалежності нашої соборної Української держави! Слава Україні!».

Леся Романчук: «Із Днем Незалежності! З днем, коли Україна бореться за свою реальну, справжню незалежність. Сили нам усім, мудрості, витримки. ПЕРЕМОГИ. Ми не переможемо, ми - вже перемогли! І НЕХАЙ ВОНИ ПОВЕРНУТЬСЯ ЖИВИМИ!

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ починається сьогодні! Дивилася парад. Радість. Гордість за наших військових. Хлопці, вас 23 роки гнобили, упосліджували, руйнували. Вам посадили на шию продажних генералів, які убивали армію, а зараз убивають вас прямим влучаннями ворожих снарядів. Кожен відповість, кожен, за кожну краплю вашої крові.

Але ви - кращі. Пишаюся вами! Пишаюся вашими парадними розрахунками, вашим кроком по Хрещатику! Кожен крок - постріл у голову путіну. Наша бойова техніка - вона у нас є! Руйнували, свідомо нищили, а ви підняли нашу оборону з руїни за яких кілька місяців. Пишаюся людьми, які заповнили Хрещатик. Кияни, скільки вас, які ви класні! Гордість. Радість крізь сльози. І надія. Бо вони у нас є, наші захисники!

Хтось із вас піде у бій вже завтра. Хтось поповнить наш небесний легіон. Сохрани вас, Господи, обережи, Матінко Божа.
Але він був у вашому житті, цей святковий парад нашої справжньої НЕЗАЛЕЖНОСТІ! Нехай ці ж парадні розрахунки пройдуть Хрещатиком у день нашої величної ПЕРЕМОГИ! А вона близько..."

Олег Собчук: «Вперше у моєму житті такий день незалежності... Емоції переповнюють серце... Тому що хочеться багато чого сказати.  Україна подолала здавалося б невиліковну хворобу і вийшла з
віртуальної незалежності. Український народ показав всьому світу, що здатен на все заради свободи та справедливості. І я пишаюся тим, що я є частинкою цього народу. Що я можу сказати і заспівати...

Зараз у нас є шанс стати сильною та європейською державою, і ми не маємо права його втратити. Вже занадто велика ціна була сплачена і досі сплачується щодня нашими солдатами на сході. Незалежність під силу лише сильним.

З Днем Незалежності рідні!!!!! Слава Україні!! Героям Слава!!!!!!!! Слава тим, хто не боїться смерті!!! Хто переборов страх і біль! Слава тим, що віддали і віддають своє життя захищаючи вільну, єдину і незалежну Україну!!! Тому, що ми УКРАЇНЦІ!!! МИ ВАРТІ КРАЩОГО ЖИТТЯ!!!! Ми заслужили кращого життя!  СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!  З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ! Ми ПЕРЕМОЖЕМО!!!».

Оксана Чуйко: «Моїй Україні сьогодні 23 роки! Моїй! Дівчина багато пережила і переживає зараз. Вона приблизно на рік молодша за мене! Моліться за Україну! З Днем Незалежності, Україно! Слави України! Героям слави!»

Наталка Колтун: «23 - для жінки час не віддаватися першому ліпшому, а нарешті знати собі ціну.
23 - це коли на руках диплом про вищу освіту, відтак вже не треба думати: ким станеш, коли виростеш. 23 - коли ще бачиш світло в кінці тунелю.
23 - час зціпити зуби і гарувати, як кінь, інакше виплюнуть.
Нам - 23. Ми виросли... Дорогою ціною. Зі святом нас - гіркувато-солоним, але нарешті справжнім!»

Тоня Брик: «Найгірше, що збройні конфлікти – це безмежне поле для маніпуляцій. І поки підігріті дозою патріотизму хлопці помирають далеко від дому, хтось сидить в теплому кріслі й наживається на гидотстві, яке насправді твориться навколо. Війна змушує поржавілі коліщатка історії крутитися, і в цьому її найбільший цинізм. Не можна бути незалежним від історії. Хіба на острові. Але ж ми не на острові. У день нашої уявної незалежності хочеться, щоб усі ми були не героями, а людьми. Справедливими. Чесними. Живими…»