Що стало відомо у кримінальній історії ексдепутата Рудьковського (Відео)

Скріншот відео
Скріншот відео

Заступник генпрокурора РФ затвердив обвинувачення у кримінальному провадженні щодо українського екс-міністра Миколи Рудьковського. Про це повідомляє прес-служба генпрокуратури Росії. Після затвердження обвинувачення кримінальну справу направлено до Московського міського суду.
“Заступник генерального прокурора Російської Федерації затвердив обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно громадянина України Миколи Рудьковського.

Він звинувачується в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 360 КК РФ (участь в нападі на службові приміщення і транспортні засоби осіб, які користуються міжнародним захистом, вчинене з метою ускладнення міжнародних відносин)”.

"Після затвердження обвинувального висновку кримінальну справу направлено до Московського міського суду для розгляду по суті".-

За даними російського слідства, у червні 2014 року Рудьковський, будучи депутатом Верховної Ради, «спільно з невстановленими особами з-поміж активістів української націоналістичної організації «Правий сектор», діяльність якої в Росії заборона, узяв участь у нападі на російське посольство в Києві.

Метою нападу у Генпрокуратурі РФ називають ускладнення міжнародних відносин РФ з Україною та іншими державами.

Відео: Радіосвобода України