Що потрібно враховувати при покупці кухонного набору на замовлення

1111Деякі покупці, бажаючи замінити старі меблі на нові, купують готовий кухонний набір, щоб не сильно розтрачуватися і уникнути питань, пов’язаних з вибором кольору, фурнітури і матеріалів. Ті, хто цінує високий стиль і має своє уявлення про свою кухню, не згодні зі стандартними пропозиціями. Такі клієнти бажають зробити індивідуальне замовлення і не пошкодують грошей на це.

Насправді, все більшу популяризацію знаходять кухні на замовлення. У магазині МебельОк надається послуга оформлення заявки за індивідуальними вимірами. Завдяки цьому кухні на замовлення відрізняються по конструкції, стилю, комфортабельності і елементів декору. Наші фахівці допоможуть вам з вибором матеріалу і дизайну, щоб ваша кухня була ідеальною і функціональною.

Проектування кухні під особисте замовлення:

                                    підводні камені

11

Від правильно складеного проекту залежить функціональність і зовнішній вигляд кухні. Також добре зроблений проект допоможе очікування клієнта перетворити в реальність. Розробка інтер'єру та розстановка меблів не дуже просте завдання, тому краще звернутися до фахівців, які мають толк у цій справі.

Складання проекту поділяють на два етапи:

Облік систем комунікацій. Дуже важливо правильно розташувати вентиляційну систему, каналізаційні вузли, електрику і труби для постачання води. Не менш важливо врахувати розташування газових труб, щоб зручно монтувати газову плиту та інше обладнання.

Визначення форми меблів. Необхідно визначитися з наявністю кутів, острівних частин для роботи і різних ліній.

Розподіл зон і оформлення дизайну – запорука

                         практичності і привабливості

111

Велике обладнання та техніка, вбудована вона або мобільна, побудована у відповідності з розташуванням електричних та каналізаційних комунікацій.

Місце для приготування їжі, розташовують під вентиляційною системою (витяжкою) для забезпечення максимального комфорту, а ще краще біля вікна, щоб в разі чого

Мийка, посудомийна і пральна машина розташована там, де знаходяться каналізаційні вузли. В нижніх відділах меблів також мають відділення для зберігання кухонного приладдя і відра для сміття.

Між мийкою і плитою для приготування їжі необхідно зберегти відстань не менше 20 см. Така ж відстань повинна бути від духової шафи до холодильника.

У висновку необхідно буде визначитися з кольором, фурнітурою і матеріалами для меблів, на Ваш смак.