Що і як порушують водії на дорогах (Відео)

перехрестяІА «7 Днів-Україна» продовжує серію публікацій  відеоматеріалів у рамках  ініційованої інформаційної кампанії «Стоп нахабам на дорогах», яка спрямована на зменшення порушень ПДР та виховання взаємної  водійської культури на автошляхах.

Серед порушників правил дорожнього руху чимала кількість власників дорогих авто, зокрема, якщо це порушення швидкісних режимів та правил паркування транспортних засобів. Інші учасники дорожнього руху – власники більш дешевих авто, навіть найдешевших, теж порушують, але дещо інші правила.

Читайте також.  Українці не можуть не порушувати ПДР? (Відео)

Пропонуємо ознайомитися з черговим відео-фактом нахабства на дорозі. Так, у Тернополі на перехресті вулиць Львівська – Бережанська із встановленням світлофора рух став врегульованим, порушень зменшилось, але все ще трапляються.

На тому ж перехресті при виїзді на Бережанську збоку Львівської – встановлено ряд дорожніх знаків 5.18 (Напрямок руху по смузі), які показують дозволений напрямок руху по смузі.

Знаки встановлені ще до нерегульованого пішохідного переходу, так щоб водії змогли завчасно зайняти потрібну смугу, в залежності від їх подальшого напрямку руху.

Однак не всіх водіїв це стосується?!

З відео, відзнятого журналістом ІА «7 Днів –Україна»  видно, що водій білої “сімки” не дотримався вказаних знаків та зайняв ліву смугу вже на самому  пішохідному переході, перетнувши суцільну лінію та проявивши неповагу до інших учасників дорожнього руху, які “чемно” вичікували дозволеного сигналу світлофора для подальшого руху.  Авто, з якого велась зйомка, стояв перед СТОП-лінією, саме там де йому потрібно було бути.

Подібні порушення трапляються також на перетині вулиць Протасевича -Лесі  Українки, Збаразьке шосе – пр. Злуки, 15 Квітня – Київська та 15 Квітня – об’їзна (всі в напрямку Кременця), де встановлені знаки 5.16 (Напрямки руху по смугах) і де водії, зайнявши ліву смугу, продовжують рух прямо. Переважно це стосується водіїв транзитного транспорту, які не встигають реагувати на дані знаки, а деякі навмисне порушують правила проїзду, оскільки права смуга часто в години пік буває зайнята. До речі, на останньому перехресті 15 Квітня – Об’їзна (біля стаціонарного пункту ДАІ) віднедавна встановлені камери спостереження, які, можливо, дещо покращать ситуацію на цьому перехресті.

Очевидно, камери  спостереження необхідно встановлювати на всіх перехрестях, оскільки велика кількість ДТП та порушень правил дорожнього руху зосереджена саме там.

Кампанія «Стоп нахабам на дорогах» триває. Щоб Ваше авто не попало в  наше поле зору – будьте уважні на дорогах, поважайте інших учасників дорожнього руху!

І усе у Вас буде гаразд!