Що доступне за украдений мільйон? Відповідь знає українка, яка замешкала в Ангентині

10Свого часу жінка розтратила 1,2 мільйона державних коштів. Ця громадянка України, відчувши, що пахне «смаленим», опинилася в Аргентині.

Як повідомила пресс-служба Генпрокуратури, аргентинський вояж співвітчизниці завершився плачевно:  рішенням аргентинських компетентних органів задоволено запит Генпрокуратури про видачу громадянки України, яка підозрюється у розтраті 1 млн 200 тис грн коштів державного підприємства.

Рішення аргентинських компетентних органів про видачу особи за запитом української сторони прийнято на принципах доброї волі та взаємності і є безпрецедентним випадком у сфері міжнародного співробітництва з огляду на відсутність договірних відносин між Україною та Аргентинською Республікою у сфері екстрадиції, кажуть у Генпрокуратурі України. Зараз розв’язують, так би мовити, технічні питання екстрадиції: організація транзитного перевезення виданої особи до України, оскільки воно повинно відбутися через територію декількох країн, потребує дозволу компетентних органів цих держав.